Často kladené otázky

REZERVAČNÍ PROCES

Jak udělat rezervace?

Online rezervace můžete udělat vyplněním rezervačního formuláře přes webové stánky transfers. Vyberte datum transferu, adresu vyzvednutí a cílovou destinaci a sledujte odkaz. Zobrazí se ceny podle druhu vozidla a s ohledem na to, jestli je transfer jednosměrný nebo zpáteční. Pokud se Vaší destinace nenachází na seznamu destinací v rezervačním formuláři, kontaktujte nás a připravíme Vám nabídku.

Jestli je třeba každou rezervaci udělat dopředu?

Doporučujeme Vám rezervovaní dopředu. Jednou, když rezervaci uděláte, Vaše vozidlo se zarezervuje jenom pro Vás. Rezervace v poslední chvíli, budou možné jenom, pokud k dispozici budeme mít volná vozidla.

Které druhy vozidel si můžu vybrat?

Můžete si vybrat standardní auto, minibus (pro 8 osob), minibus 2 (14 osob), autobus (26 osob) a autobus 2 (50 osob).

Jak najdu svoje vozidlo?

Váš řidič Vás vyzvedne, kde chcete. Pokud jste si zarezervovali letištní taxi, řidič Vás bude čekat na letišti s nadpisem s Vaším jménem.

Jako dlouho bude můj transfer trvat?

Předpokládané trvaní transferu předpokládá normální podmínky na cestě. Váš transfer může trvat i déle v sezonových dopravních zácpách nebo v případě prácích na silnicích. Pokud se dozvíme o možném prodloužení předpokládaného času Vašeho transferu, budeme Vás informovat.

Proč je lepše zarezervovat si taxi službu, než objednat normální taxi?

Taxi služba transfers nabízí transfery podle pevných cen. Cena Vašeho transferu se nemění se změnou trvaní transferu nebo podmínek na cestě. Pokud si zarezervujete taxi službu dopředu, nebudete tratit Váš čas na hledání volného taxi.

Co se stane v případě zpoždění letu?

Váš řidič bude informovaný o podrobnostech Vašeho letu a výzvědné Vás podle nového času přistání letadla.

Jestli bude třeba zaplatit dodatečně v případě zpoždění letu?

V případě zpoždění letu, řidič Vás přivítá, když Vaše letadlo přistane. Čekání na letišti se neplatí dodatečně.

Číslo moje platební karty je správné, ale karta byla odmítnutá. Proč?

Existuje několik možnosti, proč karta byla odmítnuta:
- Dosáhli jste limit karty
- Datum trvání karty je před datem transferu

Mohu li udělat rezervace s platební kartou, která není na moje jméno?

Pokud nemáte vlastní platební kartou, rezervaci můžete udělat s kartou někoho jiného, jeho jméno vyneste jako jméno držitele karty.

POTVRZENÍ REZERVACE

Jak si můžu být jistý, že moji rezervace byla potvrzená?

Během rezervačního procesu dostanete potvrzení, že je Vaši rezervace v procesu. Po ukončení rezervačního procesu dostanete zprávu o statusu Vaši rezervace. Rezervační proces může trvat maximálně 12 hodin. Rezervace je potvrzená, když dostanete potvrzovací e-mail.

Ukončil jsem rezervační proces, ale ještě jsem nedostal potvrzení. Co musím udělat?

Jednou, když vynesete údaje potřebné pro odeslaní rezervace, začíná procesování Vaši rezervace, které může trvat až 12 hodin. Rezervace je potvrzená teprve když dostanete potvrzovací e-mail. Prosíme Vás, abyste vynesl e-mailovou adresu pečlivě. Pokud potvrzení nedostanete, podívejte se do spamové složky, pokud ani tam není, prosíme Vás, abyste nás kontaktaktoval.

Co se stane, pokud ztratím voucher?

V případě ztracení voucheru kontaktujte zákaznickou podporu transfers a pošleme Vám nový voucher.

Jaké pojištěny mám během transferu?

Vy a Vaše zavazadla jsou pojištěna během Vašeho transferu s transfers , ale doporučujeme Vám, abyste se pojistili celý zájezd.

DODATEČNÉ POPTÁVKY

Jestli musím dodatečně zaplatit, pokud mám hodně zavazadel?

Zavazadla se dodatečně neplatí. Řidič Vám pomůže, abyste je umístil ve vozidle.

Co pokud se mnou cestují i dětí?

Dětí do 12 let můžou cestovat jenom se svými rodiči. Děti mezi 12 a 18 let musí mít povolení svých rodič. Prosíme Vás, abyste nám připomenul, pokud potřebujete dětské autosedačky.

Jestli můžete zajistit transfer pro zdravotně postižené?

Ano, zajišťujeme transfer zdravotně postižených. Prosíme Vás, abyste nám připomenul, pokud potřebujete transfer zdravotně postižených.

Jestli si můžu zarezervovat zájezd nebo výlet s transfers?

transfers Vám nenabízí jenom transfery, ale také zájezdy a výlety po Rakousku. Kromě řidiče můžeme Vám zařídit i průvodce. Zájezdy můžou být připravené podle Vašeho přání.

Jestli je dovolené kouření ve vozidlu?

Ne, kouření ve vozidlu je zakázané.

Jestli během transferu s transfers jsou nějaké zastávky?

Taxi službatransfersorganizuje přepravu od dveří ke dveřím bez zastávek, pokud klienti nemají jiné přání.

Jestli je možné vzít mazlíčky do vozidla?

Ano, možné je zajistit přepravu zvířat, ale pouze pokud jsou správně umístěné do svých cestovních boxů a můžou se umístit v zavazadlovém oddělení vozidla.

Nemohu najít odpověď na moje otázky, co mám dělat?

Pokud nemůžete nalézt odpověď na Vaši otázku, prosíme Vás, abyste kontaktoval zákaznickou podporu transfersna číslo: +385 21 55 33 55

ZAPLACENÍ TRANSFERU

Kdy a komu bude třeba uhradit transfer?

Uhrazení transferu závisí o rezervačních podmínkách. Nejčastěji je třeba zaplatit 20% na den rezervace, ostatní částku uhradíte přímo řidiči na den transferu.

Jestli je možné provést rezervace bez kreditní karty?

Existuje možnost uhrazení bankovním převodem do zahraničí. Po ukončení rezervačního procesu, naší referenti Vám pošlu nabídku. S vzhledem na stát a Vaši banku, transakce může trvat až týden. Proto je třeba, po uhrazení bankovním převodem, odeslat potvrzení o úhradě faxem nebo e-mailem.

Jestli je moje platební karta bezpečná?

Vaše kreditní karta Vám umožňuje rezervace a potřebujeme je pro zaplacení zálohy. Abychom ochránili údaje z Vaší kreditní karty, používáme "Secure Sockets Layer (SSL)" technologie. SSL je bezpečný a šifrování systém, který umožňuje Vašemu prohlížeči šifrovat data předtím, než nám je odešlete. V případě podvodu a zneužití Vaší platební karty třetí osobou, většina bank a společností nese riziko a veškeré náklady vyplývající ze zneužití. Zavazujeme se, že Vaše jméno, adresa, e-mail adresa a číslo platební karty nebudou zneužití třetí osobou.

Co zahrnuje cena transferu?

Cena jednosměrného transferu zahrnuje přepravu od adresy vyzvednutí do cílové destinace. Cena zpátečního transferu zahrnuje přepravu s návratem.

Jestli je cena transferu určená druhem vozidla nebo počtem osob?

Cena osob je vždycky určena druhem vozidla. Druh vozidla je určený počtem cestujících.

Jak zaplatím svůj transfer?

Na den rezervace bude třeba zaplatit 20% celkové částky platební kartou, ostatní částku (80%) uhradíte v hotovosti přímo řidiči na den transferu.

Jaká jsou doporučení Vašich řidič?

Řidiče transfersjsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v oblasti přepravy osob, kteří se pro Váš transfer připraví.

Jestli cena transferu zahrnuje spropitné?

Ne, vy rozhodujete o tom, jestli spropitné necháte nebo ne.

Kdy dostanu fakturu pro službu transferu?

Po zaplacení zálohy platební kartou, fakturu Vám můžeme poslat e-mailem.

ZMĚNA NEBO ZRUŠENÍ REZERVACE

Jestli je možné zrušit rezervaci?

Pokud chcete změnit nebo zrušit rezervaci, prosíme Vás, abyste to udělal podle pokynů uvedených v potvrzovacím e-mailu. Podle rezervačních pravidel a podmínek a vzhledem na čas zrušení rezervace existuje možnost, že Vám záloha propadne. Doporučujeme Vám, abyste si pečlivě přečetl pravidla a podmínky o zrušení rezervace.

Jak mohu být jistý, že je moje rezervace úspěšně zrušená?

Po žádosti o zrušení dostanete e-mail s potvrzením o zrušení rezervace. V případě, že e-mail nedostanete, podívejte se do spamové složky nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu.